STOP za Kecmanovića u prvom kolu kvalifikacija za Monte Karlo

> 13:39

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu kvalifikacija za Masters u Monte Karlu.

Počinju bitke za Mitrovića - Stiže prva ponuda, Fulam želi da ga zadrži!

Od njega je bio bolji švedski teniser Elijas Imer, 6:1, 6:3 u meču koji je trajao ukupno 68 minuta.

Naš mladi teniser je imao tri brejk prilike u početnom gemu, ali nije uspeo da oduzme servis protivniku. U nastavku nije mogao da parira 114. teniseru sveta, koji je bez većih problema osvojio početni set.

Kecmanović je zaigrao nešto bolje u drugom setu, do 2:2 nije bilo problema, a onda je Imer u petom gemu načinio presudni brejk. Poveo je potom i sa 4:2 i do kraja seta nije dozvolio Kecmanoviću da načini brejk i tako se vrati u meč.

Kecmanović je na američkoj turneji imao dobre rezultate. U Indijan Velsu je stigao do četvrtfinala, dok je u Majamiju stigao do drugog kola. Nagradni fond Mastersa u Monte Karlu je 5,58 miliona evra. Turnir počinje u ponedeljak, a prvi nosilac je Novak Đoković.

Botas najbolji u kvalifikacijama - u repu mu Hamilton i Fetel!

Nešto je trulo u Bajernu iz Minhena: Levandovski i Koman se potukli na treningu!