Košarkaši Cedevite savladali su na gostovanju Darušafaku 79:72 i tako upisali prvu pobedu u TOP 16 fazi Evrolige.

SJAJAN PODVIG CEDEVITE: Bogati Turci već debelo kaskaju posle još jednog poraza!

> 22:02

Izabranici Anta Mršića su u neizvesnoj završnici prelomili poenima Džejkoba Pulena i Džejmsa Vajta.

Meč  je bio jako zanimljiv i pun preokreta, prvo je domaćin odlično počeo i stvorio sedam poena prednosti u prvoj četvrtini da bi u drugoj četvrtini Cedevita uspela da se vrati i na poluvreme ode sa poenom prednosti.

Klackalica se nastavila i na kraju treće deonice bilo je nerešeno, a tim iz Zagreba je u samom finišu uspeo da prelomi meč, poslednji minut je odlučio pobednika.

Najefikasniji na meču bio je Džejkob Pulen sa 25 poena uz koje je dodao i pet asistencija, a Henri Voker je uz možda i odlučujuću trojku uspeo da skupi 13 poena. Miro Bilan je imao 11 poena i devet skokova.

Sa druge strane Semih Erden je imao 13, a Skoti Vilbekin 12 poena.

BOŽINOV ČESTITAO SVIMA PRAZNIKE, ali je imao i poruku specijalno za Marka Grujića!

ČUO OD ŽELJKA: Itudis pobesneo na klupi CSKA pa krenuo da psuje na srpskom! (VIDEO)

ALA GA JE ZALEPIO: Hajns lupio bananu krilnom centru Reala, lopta otišla u publiku! (VIDEO)