"Vučica" posustaje, Napoli "zgazio" Romu!

> 17:47

Fudbaleri Napolija savladali su Romu kao gost rezultatom 4:1.

Sudije sačuvale Sarijevu poziciju (VIDEO)

Napolitanci su stigli u prestonicu sa jasnim ciljem: pobeda i ništa sem toga. Upravo to su izabranici Karla Anćelotija uspeli da ostvare, na kraju nešto ubedljivijim rezultatom nego što se očekivalo.

Krenuo je Napoli silno od prvog sudijskog zvižduka i već posle dva minuta utakmice došao do gola preko poljskog napadača Arkadijuša Milika. Roma je uspela do kraja prvog poluvremena da izjednači pošto je jedanaesterac realizovao Diego Peroti u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Ubacili su gosti u petu brzinu veoma brzo i sa devet minuta drugog poluvremena postigli još dva gola, kada su strelci bili Driz Mertens i Simone Verdi i tada je na semaforu pisalo 1:3.

Za konačnih 1:4 postarao se Amin Junes u 81. minutu utakmice. Ovo je bila 19. pobeda Napolija, dok je Roma ostvarila osmi poraz u sezoni i trenutno su na poziciji broj šest u šampionatu Italije.