Englezi od Lige B do fajnal fora

> 16:51

Fudbaleri Engleske su velikim preokretom protiv Hrvatske obezbedili plasman na fajnal for Lige nacija.

Motociklizam dobio novu zvezdu - ima samo 15 godina i pobednik je trke! (VIDEO)

Kao i što se očekivalo, dobili smo odličnu utakmicu sa dosta šansi. Hrvati su bili bolja ekipa u prvih 45 minuta ali u prvom delu nije bilo pogodaka. Komšije su dobro otvorile drugih 45 minuta i povele posle samo 12 minuta igre.

Andrej Kramarić je primio loptu u šesnestercu, napravio nekoliko driblinga, izbacio Erika Dajera, i uspeo da bude precizan. Hrvati su tako imali aktivan rezultat, prvo mesto u grupi i učešće na finalnom turniru Lige nacija.

Međutim, u fudbalu nije sve gotovo dok sudija ne svira kraj.

To su pokazali Englezi. Džesi Lindgard je na asistenciju Harija Kejna postigao pogodak i doveo svoj tim do izjednačenja. Međutim, i sa nerešenim rezultatom, Hrvati su bili u povoljnijoj poziciji zbog 0:0 u Rijeci. A koliko je zbrka u grupi, u tom momentu su Španci bili prvi.

Ipak, Hari Kejn je rešio da napravi pravu zbrku. Nakon centaršuta Čilvela, i loše reakcije Jedvaja i Vide, napadač Totenhema je doneo pobedu svojoj ekipi u 85. minutu.

Stvari se menjaju, Englesi su prvi, Hrvati se sele u Ligu B, dok su Španci sada drugi. Do kraja utakmice, videli smo velik borbu na terenu, ali je rezultat ostao isti.