LN - Ne može bolji debi za Lusia Enrikea

> 01:22

Luis Enrike je večeras debitovao na klupi španske reprezentacije, a bolji start nije mogao da poželi, njegovi puleni su savladali Englesku na "Vembliju", rezultatom 1:2 (1:2).

Oslabljeni Partizan izgubio u neizvesnoj završnici

Svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu.

U 11. minutu Šo je lepo proigrao Rašforda, koji je rutinski savladao klupskog kolegu Davida De Heu i doneo vođstvo Engleskoj.

Nisu Španci dugo čekali da poravnaju rezultat. Naime, samo dva minuta kasnije Saul je iskoristio fantastično dodavanje Rodriga i smirio euforiju na Vembliju.

Igrao se 32. minut kada su Španci došli do preokreta. Rodrigo se našao potpuno sam pored stative i nije mu bilo ni malo teško da loptu prosledi u prazan gol.

U drugom poluvremenu Engleska je krenula u napad. Imao je Rašford odličnu priliku u 81. minutu, ali je De Hea odlično intervenisao.

Zatim je u 87. minutu nakon kornera glavom pripretio Megvajer, ali je štoper Lestera za malo bio neprecizan.

U nadoknadi vremena Englezi su postigli gol, tačnije Velbek, ali je sudija poništio zbog faula nad golmanom Španije.