PSŽ-ova trojka ponovo rešeta

> 19:05

U okviru trećeg kola francuse Lige 1, PSŽ je savladao Anže sa 3:1.

PL - Vatromet na ostrvu, golovi crveni kartoni...

Bilo je lakše nego protiv Gengana kada su Parižani morali da preokrenu rezultat.

Poveo je PSŽ već u 12' preko Kavanija. Međutim, deset minuta kasnije Tomas Mangani dovodi Anže do egala posle penala.

U drugom poluvremenu fudbaleri Tomasa Tuhela su ubacili u petu brzinu. Prvo je, zvanično najbolji mladi igrač sveta, Kilijan Mbape u 51' postigao gol za 2:1. Tačku na ovaj meč je stavio Nejmar u 66' kada je povisio na 3:1 i tim golom praktično rešio pitanje pobednika.

PARI SEN ŽERMEN: Areola - Kerer (od 46. Nsoki) - Silva, Kimpembe - Munije, Rabio, Markinjos, Di Marija (od 85. Draksler) - Nejmar, Mbape, Kavan i (od 73. Nkunku).

ANŽER: Butel - Kapel (od 82. Ait Nuri), Pavlović, Traore, Mansu - Mangani, Santamarija, N'Doje - Tait, Rein-Adelaide (od 76. El Melali) - Fulgini (od 61. Kanga Aka).