Ovo niko nije očekivao

ŠOKANTAN PORAZ OD ŠESNAESTOGODIŠNJAKINJE: Srpska teniserka poražena od 797. na svetu!

> 17:54

Jelena Janković doživela bolan poraz na startu turnira u Gštadu od  797. igračice sveta Rebeke Masarove u tri seta 6:1, 4:6, 2:6.

Janković je bila ubedljiva u prvom setu, protivnici prepustila samo jedan gem i stigla do prednosti od 1:0 posle 26 minuta igre,prenosi Blic.

Drugi set obeležili su brejkovi, bilo ih je ukupno pet, a trenutno 797. teniserka sveta je napravila jedan više i odvela meč u treći, odlučujući set.

Masarova, koja je dobila specijalnu pozivnicu organizatora turnira, na početku trećeg seta je povela sa 2:0, a potom je napravila još jedan brejk i bez problema privela meč kraju.