Primera - Krenula Selta, Bilbao "prokockao" prednost

> 00:21

Fudbaleri Selte pobedili su Levante 2:1, dok su Atletik Bilbao i Ueska remizirali 2:2 u poslednja dva meča drugog kola Primere.

"Prštalo" je na sve strane - festival golova u Rimu

Selta je pogocima Sista i Gomesa u prvom poluvremenu stigla do trijumfa na gostovanju u predgrađu Valensije.

Levante je uspeo samo da zakomplikuje završnicu meča golom Moralesa iz penala u 78. minutu.

Mnogo dramatičnije bilo je u Bilbau gde je Atletik ispustio dva gola prednosti protiv novog prvoligaša. Ueski izgleda mnogo prija Baskija.

Nakon nule u prvih 45 minuta, Bilao je najavio trijumf pogocima Susaete i Beršira u roku od 15 minuta za 2:0 sredinom drugog poluvremena.

Međutim, Ueska je potvrdila da pobeda na premijeri sezone u Eibaru nije bila slučajnost, te osvaja novi bod u Baskiji.

Dvadesetak minuta pre kraja Miramon smanjuje rezultat, da bi tri minute pre poslednjeg zvižduka glavnog sudije Avila rastužio šokirani San Mames.

Srpski reprezentativac Nemanja Radoja nije bio u sastavu Selte, on je na korak od prelaska u drugi klub, a spekuliše se o AEK-u, Fiorentini, Vest Hemu i SPAL.