Barsa može da hladi šampanjac, bez pobednika na Bernabeu!

> 18:30

Fudbaleri Reala i Aletika odigrali su nerešeno u 31. kolu LaLige, što je svakako rezultat koji odgovara pa možemo slobodno reći novom šampionu Španije, Barseloni.

Napoli preokrenuo i ostao u trci za titulu!

Zidan je izveo poprilično jak sastav, na klupi su jedino ostali Modrić, Isko i Benzema, dok su njihova mesta zauzeli Bejl, Vaskez i Asensio.

Real je bio konkretniji u prvom poluvremenu, imao je nekoliko prilika, ali je sjajni Jan Oblak ostao nesavladan. Drugo poluvreme krenulo je još opasnije po gol Atletika. Do prednosti Real stiže u 54. minutu golom Kristijana Ronalda na asistenciju Gareta Bejla.

Ipak, prednost Reala trajala je samo nekoliko minuta, a onda se Grizman našao na pravom mestu, pokupio je odbijenu loptu i pogodio prazan gol za 1:1.

Zidan je odlučio da izvede Ronalda posle nešto više od sata igre, zamenio ga je Benzema, a ubrzo su Isko i Modrić zamenili Asensija i Kovačića, dok je Simeone odgovorio uvođenjem Anhela Koree i Gabija umesto Vitola i Dijega Košte pa je jasno bilo da su gosti hteli da čuvaju bod.

Real je do kraja imao dominaciju, ali su prave šanse izostale, još je Ramos imao odličan pokušaj iz slobodnjaka, ali je Oblak ponovo odličan, pa je Atletiko sačuvao četiri boda prednosti u odnosu na gradskog rivala.

Kao što smo već rekli, ovaj remi najviše odgovara Barseloni, pošto sada ima 11 bodova više od Atletika i 15 od Reala.