Najbolji fudbaler Barselone sinoć je oborio još jedan rekord sakupivši najviše asistencija u istoriji španskog šampionata.

Mesi oborio još jedan rekord Primere!

> 09:05

Kada se prošle nedelje Leo Mesi izjednačio po broju asistencija sa Mičelom Salgadom, nekadašnjim bekom Reala, bilo je jasno da uskoro sledi obaranje rekorda.

I ono je došlo sinoć u katalonskom okršaju Barse i Đirone, Već u drugom minutu gosti su iznenađujuće poveli, ali je posle samo tri minuta Mesi namestio zicer za Luisa Suarezai ušao u istoriju.

Postao je igrač sa najviše asistencija u Primeri svih vremena i sada ih ima 148, naspram Salgada koji je ostao na 147.

Kasnije do poluvremena Mesi je stigao da postigne još dva gola i bude kreator potpunog preokreta Barse za vođstvo od 4:1.

Definitivno, za njega ne postoje granice.