Domaćini glatko do bodova u prve dve utakmice nedeljnog programa Primere

„Jorgandžije“ prete Barsi, Real Sosijedad prebrinuo sve brige

> 18:46

Fudbaleri Atletika ostvarili su četvrtu vezanu pobedu u Primeri, pošto su danas rezultatom 2:0 u Madridu bili bolji od Atletik Bilbaa. Strelci su bili Kevin Gameiro u 67. i Dijego Kosta u 80. minutu. Atletiko je posle 24 kola španskog prvenstva drugi na tabeli sa 55 bodova, sedam manje od vodeće Barselone.

ŠTUTGART SLAVIO U AUGSBURGU

Atletik Bilbao nije pobedio ni u petoj vezanoj utakmici i sa 28 bodova zauzima 14. mesto na tabeli Primere.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su danas u podnevnom terminu kao domaćini Levante 3:0, u utakmici 24. kola španskog prvenstva. Sosijedad je poveo u 10. minutu golom Ćabija Prijeta iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Huanmi u 38. minutu. Konačan rezultat postavio je Serhio Kanales u 55. minutu.

Sosijedad je ostvario osmu pobedu u prvenstvu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 29 bodova. Levante je pretrpeo 10. poraz u prvenstvu, 17. je na tabeli sa 20 bodova i nalazi se na dva boda od zone ispadanja.

Transfer bomba u Srbiji - Iz redova donedavnog lidera turkog šampionata stiže u Spartak iz Subotice!

Egzodus sa Old Traforda! Ovih 10 igrača napušta Junajted na leto!

PSŽ i zvanično izborio opstanak u Ligi 1 - Zbog toga na leto i zvanično imamo novu "transfer bombu"!

Zidan napušta Real i kvari Kraljevskom klubu posao vredan 200 miliona evra!