PL - "Srpski derbi" pripao Milivojeviću

> 17:58

Kristal Palas je sa 2:0 savladao Fulam. Golove za goste postigli su Šluf u 41. i Zaha u 80. minutu.

Đurđević napušta Olimpijakos

U prvom poluvremenu je Fulam preko Mitrovića imao nekoliko dobrih prilika, ali je golman gostiju, Hensi, bio na visini zadatka, dok se isto ne može reći za njegovog kolegu sa druge strane terena.

Naime, Fabricio je direktan krivac za oba gola gostiju. Kod prvog gola je loše "pokrio" svoj ugao i primio gol "kroz uši", dok je kod drugog gola totalno bez ikakvog rezona izleteo skoro do ivice šesnaesterca što je omogućilo Zahi da ga olako zaobiđe i loptu pošalje u mrežu domaćih.

Gledajući igru Fulama, deluje da mnogo zavisi od raspoloženja našeg reprezentativca Aleksandra Mitrovića, koji je odigrao najbolje što je mogao. Dobio je dosta vazdušnih duela, lako se otvarao i jedini "pretio" golu Palasa, ali nije dobio ni jednu korisnu loptu.

Sa druge strane, Luka Milivojević je odigrao odličnu utakmicu. Kapitenski. Kontrolisao je sredinu terena, lopte "delio" svakome, a često je odlično delovao i u defanzivi.

Na kraju, ovaj "srpski derbi" je pripao Kristal Palasu.

Bata Mirković: Nema opštanja

Cirbes: "Vratio sam se kući"