"AM GROSTEN" LUKA JOVIĆ!

> 00:29

Ajntraht je izbacio Inter iz Lige Evrope a najzaslužniji za pobedu je Luka Jović.

Ovo je prijateljski odnos trenera i igrača: "Kiki je oduvek bio tu za mene, nadam se da će se vratiti jači nego ikad!"

Heroj nemačkog sastava bio je srpski fudbaler Luka Jović, koji je u petom minutu postigao sjajan gol, koji će se ispostaviti kao i jedini. Gledali smo odličnu utakmicu u Milanu, pogotovo u drugom poluvremenu i pravo je čudo kako je samo viđen jedan pogodak za devedeset minuta igre.

Pored Jovića, svoju ulogu u trijumfu imali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u drugom poluvremenu morao da izađe zbog povrede. Ajntraht je slavio ukupnim rezultatom 1:0, pošto je u prvom susretu u Nemačkoj meč završen bez golova.

Žreb za četvrtfinale Lige Evrope na programu je u petak od 13 časova.

Prolaz dalje obezbedio je i Arsenal, koji je pred domaćom publikom savladao Ren sa 3:0 i ukupnim rezultatom 4:3 prošao među osam najboljih ekipa.

Takođe, Viljareal je prošao dalje jer je savladao Zenit sa 2:1, dok je dvomeč završen rezultatom 5:2 za špansku ekipu. Jedini gol za Zenit postigao je Bane Ivanović u 91. minutu.

Transfer karijere: Darko Lazović oblači "nebesko plavo"