Dušan Silni ne staje - Tadić dva puta u metu!

> 22:51

Reprezentativac Srbije Dušan Tadić nastavio je sa odličnim igrama u dresu Ajaksa.

Dovi Šeik od Katara!

Ekipa iz Amsterdama je u 25. kolu prvenstva Holandije pobedila Fortunu Sitard sa 4:0, a bivši našadač Vojvodine i Sautemptona postigao je dva gola.

Igrao se četvrti minut kada je Tadić sjajno reagovao, odličnim udarcem sa desetak metara savladao je golmana Fortune.

Ajaks je u 27. i 63. minutu postigao dva nova pogotka, a oba puta mrežu je zatresao David Neres.

Međutim, to nije bilo sve što se tiče ovog meča. Tadić je pet minuta pre kraja postigao novi pogodak.

Ovog puta je Kasper Dolberg odlično prošao po desnoj strani, Tadić je sjajno pratio akciju i nije mu bilo teško da sa svega nekoliko metara ubaci loptu u praznu mrežu za konačnih 4:0.

Mario ponovo "dominira" na Instagramu (VIDEO)

Da li se smeši povratak Murinja u Madrid?