Luka ponovo pogodio, Palas srušio Siti

> 18:40

Fudbaleri Mančester sitija doživeli su drugi poraz u sezoni, pošto su pred domaćom publikom izgubili od Kristal Palasa sa 3:2 u 18. kolu Premijer lige.

Maratonski mečevi na Australijen openu odlaze u istoriju!

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je odličnu partiju za klub iz Londona. Uspeo je čak i da postigne pogodak kojim se Palas distancirao na dva gola razlike.

Šampion Premijer lige krenuo je dobro, Ikaj Gindoan je u 27. minutu postigao gol za vođstvo i činilo se da će Siti ostvariti još jednu pobedu.

Ipak, Kristal Palas nije mislio tako. Šlup je prvo u 33. minutu izjednačio na 1:1, dok je Tausend golom sezone doveo goste u vođstvo.  Rezultatom 1:2 otišlo se na pauzu.

U nastavku se očekivalo da će Siti dominirati, tako je i bilo, međutim domaći sastav je dao, ali je i primio gol. Kajl Voker je neoprezno startovao u 50. minutu u svom kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku.

Loptu je uzeo Luka Milivojević koji je povisio na velikih 3:1. Usledili su žestoki napadi Mančestera, a do smanjenja zaostatku uspeli su da dođu u završnici meča kada je Kevin de Brujne pogodio.

Siti je pokušao u poslednjih nekoliko minuta da dođe makar do boda, ali nisu uspeli i Palas je zabeležio veliku pobedu.

Srbija želi Evropsko i Svetsko prvenstvo?

"Bjelica je moj heroj, uradio je ono što ja nikada nisam mogao"