Vest Hem "iščekićao" Đavole - Dokle Žoze?

> 16:02

Fudbaleri Vest Hema su savladali Mančester junajted u Londonu sa 3:1.

BRAVO! Olgi nova WTA titula!

Fudbaleri Mančester junajteda nastavljaju da posrću. 'Crveni đavoli' su upisali treći poraz u sezoni. 'Čekićari' su poveli već u petom minutu preko Felipea Andersona. Pablo Zabaleta je bio u ofsajdu na početku akcije, ali sudija taj detalj nije primetio. Bek Vest Hema je dodao do Andersona koji je matirao De Heu.

U nastavku meča Romelu Lukaku nije imao sreće, pogodio je stativu posle šuta glavom, a onda su defanzivci potpuno pokopali Junajted. Krajem prvog poluvremena Andij Jermolenko je imao previše prostora u šesnaestercu, nameštao se nekoliko sekundi za šut, da bi posle udarca se njegova lopta odbila o Viktora Lindelefa i prevarila nemoćnog De Heu za 2:0.

Junajted se uozbiljio u drugih 45 minuta. Uglavnom su imali inicijativu i uputili su 20 centaršuteva u kazneni prostor domaćina, ali su samo tri stigla od njihovih igača. Felaini je imao jednu šansu, međutim Fabianski je bio fantastičan danas.

Samo što je Pol Pogba izašao iz igre, 20 minuta pre kraja utakmice Rašford smanjuje na 2:1. Međutim, samo tri minuta kasnije Marko Arnautović je srušio sve nade gostiju, kao da nije postojala odbrana Junajteda Nobl je pronašao Austrijanca ispred kaznenog prostora, a on je rutinski matirao De Heu.

Ovo je najgori start sezone Mančester junajteda još od 1989/1990, u kojoj je inače Liverpul bio šampion Engleske. S'druge strane, 'Čekićari' napkon opravdavaju uložen novac i počinju dobro da igraju.

Tim Manuela Pelegrinija je svih sedam poena osvojio upravo u poslednja tri meča. U sledećem kolu Junajted čeka Njukasl, dok Vest Hem ide u Brajton.