Tandem Rome Aleksandar Kolarov - Edin Džeko želi opet da zagorča život Čelsiju! Derbi 4. kola Lige šampiona zakazan je večeras na "Olimpiku", a prethodni duel ovih timova u Londonu pre dve nedelje završen je bez pobednika (3:3)

Roma uništava Čelsi, Karabag šokirao Atletiko! (LŠ - Poluvreme)

> 21:43

Kako je počelo u drugom poluvremenu će da pršti. Roma je golovima El Šaravija u prvom poluvremenu uništila Čelsi, dok noć za pamćenje ima i naš mladi Mile Svilar koji je uspeo da odbrani Marsijalu. Ipak Mančester je uspeo da u 45. minutu dođe do gola i trenutno vodi sa 1:0.

Najveća iznenađenja, za sada , priredili su Sporting koji vodi protiv Juventusa i Karabag koji kao gost u Madridu vodi protiv Atletika.