Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov još jednom je pokazao da je majstor za izvođenje prekida. Defanzivac Mančester sitija je na pripremnom meču protiv reprezentacije Vijetnama u Hanoju postigao dva gola u pobedi sa 8:1.

RADI LEVICA: Kolarov trese mreže za Siti! (VIDEO)

> 21:04

Kolarov je otvorio seriju golova u 11. minutu i to iz slobodnog udarca. Posle prekršaja nad Navasom na ivici kaznenog prostora, pored živog zida je poslao loptu iza leđa golmana Vijetnama.

Drugi pogodak na ovom meču postigao je u 50. minutu iz jedanaesterca. Prethodno je na nedozvoljen način zaustavljen Rahim Sterling koji je ovog leta došao u redove "građana" iz Liverpula za 64 miliona evra .

Osim Kolarova, strelci za Mančester siti bili su još i upravo Sterling u 19. i 30, David Silva u 20. i 64, zatim Roni Lopez u 73. i Hoze Poco u 78. minutu.