Sabo ostvario najbolji rezultat na svetu!

> 21:03

Srpski plivač Sebastian Sabo ostvario je najbolji ovogodišnji rezultat na svetu u disciplini 50 metara leptir stilom.

Vučelić: "Ovde je pitanje gubljenje identiteta..."

Sabo je oborio nacionalni rekord Mađarske, gde se takmičio, isplivavši bolje nego dosadašnji rekorder Laslo Čeh. On se u četvrtak plasirao u finale rezultatom od 23,93 sekunde, a zatim je taj rezultat poboljšao u finalu i trku završio za samo 22,99 sekundi.

Momak iz Sente je ovim rezultatom postao tek 20. plivač koji je u istoriji ove discipline trku završio za manje od 23 sekunde. Pozicije na podijumu, posle prvoplasiranog Saba, zauzeli su brazilski veteran Nikolas Dos Santos (29,37) i Amerikanac Majkl Endrju (23,36).

Ovo nije prvi uspeh za srpskog plivača, jer je on 2017. godine na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u istoj disciplini.

Veliki preokret: Rabio pregovara sa Realom!

Đinobilijev broj otišao u svodove "AT&T" centra"

Oglasio se FSS: "Nije jasno zašto se iskrivljuje istina u vezi sa ovim slučajem"