Filadelfija Iglsi savladali su Indijanapolis Koltse 30:27 nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu, u poslednjem meču drugog vikenda NFL sezone

NFL: Iglsi do pobede u poslednjoj sekundi!

> 09:19

Iglsi su u utorak ujutru po našem vremenu pokazali da sa kvorterbekom Nikom Folsom, te trkačima LiŠonom Mekojom i Darenom Sprolsom nikad ne smeju biti otpisani.

Iako je Endru Lak bacio tri tačdauna, a Koltsi imali dva tačdauna prednosti početkom drugog poluvremena, Iglsi su predvođeni Nikom Folsom uspeli da preokrenu i slave fild golom u poslednjoj sekundi meča.

Koltsi su vodili 20:6 polovinom trećeg perioda, a onda su MeKoj i Sprols istrčali po TD i eskpresno vratili Iglse u egal. Endru Lak je svojim trećim tačdaunom vratio domaćina u prednost, ali je tri i po minuta pre kraja Fols svojim jedinim tačdaun pasom opet izjednačio, a Kodi Parker fild golom u poslednjoj sekundi doneo pobedu Iglsima.

Fols je meč završio sa 331 jardom uz po TD i presečen pas, MeKkoj je uz TD istrčao i 79 jardi, dok je Sprols uz 26 istrčanih i pomenuti TD imao i 152 jarde hvatanjem. Jedan TD uhvatio je Džeremi Meklin.

S druge strane, Lak je bacio tek 172 jarde, a uz tri TD-a imao je i jedan intersepšn. Trent Ričardson je istrčao 79 jardi, dok je Ahmad Bredšo skupio 70, ali je uhvatio dva tačdauna. Treći je bio delo Džeka Dojla iz njegove jedine akcije.

Drugi NFL vikend obeležili su porazi Sijetla i San Franciska.