Meloun: Nikola nam je mnogo pomogao, ali je mogao još više

> 12:26

Košarkaši Denvera, predvođeni našim Nikolom Jokićem su izgubili od Toronta rezultatom 114:110.

Hakeri prevarili Lacio

"Nikola nam je mnogo pomogao, ali mogao je još više. Imao je odličnu utakmicu, a mogao je da ima još bolju da smo više igrali na njega. Imali smo neke jako upitne napade i šuteve kada je trebalo loptu da damo čoveku sa ’vrućom rukom’“, rekao je Meloun.

Meloun nije bio zadovoljan odbranom i defanzivnim skokom svoje ekipe, a te stvari je istakao kao najbitnije za poraz.

Dali smo 25 poena u četvrtoj četvrtini jednom veoma dobrom defanzivnom timu, ali se nisam obazirao na to već na našu lošu odbranu i loše građenje pri skoku. Dali su deset poena u poslednjoj četvrtini iz sekundarnih napada, a tada je svaki posed bitan“, rekao je Meloun.

Majk Meloun ne misli da je ovo kraj u borbi za plej-of za njegov tim, ali s obzirom da nema još puno da se igra, svaki meč, pa i svaki posed, je važan.

Ima još sedam utakmica do kraja, a to je dosta. Pogotovo mi je žao zbog nekih nezagrađenih lopti jer je sada svaka utakmica bitna, a i svaki napad je bitan. U sledećem meču gostujemo Oklahomi i to će biti još jedan veliki izazov“, zaključio je trener Nagetsa.

Navijači Crne Gore meč sa Turskom iskoristili da pošalju jasnu poruku NATO paktu

Mbape i Pogba pregazili Ruse, domaćin Mundijala u grdnim problemima

Ovo je već mnogo bolje, Mitrović razbio Nigeriju, „orlovi“ tako mora i u Rusiji

Delpo je nepobediv, Krajinović poveo 4:1, ali je onda usledio argentinski cunami