A, da li je neko ''špijunirao'' trening Partizana pred večerašnji meč...?

DŽIKIĆ IZJAVOM ODUŠEVIO NAVIJAČE: Da li je bilo "špijuniranja"?

> 07:50

Zanimljiva reakcija trenera Partizana Aleksandra Džikića, posle večerašnjeg poraza njegovog tima od Cedevite u Zagrebu (83-76), u prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa ABA lige.

Njemu je bilo čudno kako su Zagrepčani ''pročitali'' igru crno-belih do tančina, ali im je ujedno najavio i revanš u Beogradu, uz zakazivanje novog susreta u Zagrebu za dve nedelje.

"Izgubili smo i 1-0 je za Cedevitu. Oni su spremili utakmicu kao da su sinoć gledali trening. Što se tiče nas, prvo i drugo poluvreme smo odigrali sasvim drugačije.

U prvom su oni šutirali 20 penala i bili na +19, a u drugom nisu i mi smo bili u egalu. Ali, mi volimo da dođemo u Zagreb i moraćemo se vratiti. Videćemo se za 14 dana''
,
optimistički je poručio Džikić.

Iskusni košarkaš Partizana Džamont Gordon žali što njegov tim nije odigrao svih 40 minuta kao u drugom poluvremenu.

''Mislim da smo trebali da igramo bolje u prvom poluvremenu. U drugom smo igrali čvrsto i da smo igrali tako celo vreme, bili bi u utakmici'', izjavio je Gordon.