Srbija dobila protivnika - u vaterpolo klasiku Hrvatska savladala Crnu Goru nakon preokreta

> 19:57

Crna Gora je imala inicijativu ali pad koncentracije u najbitnijim momentima.

Brazilac promenio kurs - krenuo za Rim, završio u Barseloni!

Crna Gora je vodila na poluvremenu sa 4:2. Kao što se očekuje od jednog ovakvog Evropskog klasika, tvrda utakmica sa dosta kontakta sa jedne i druge strane. Ajkule su kontrolisale igru ali je onda došlo drugo poluvreme.

Timovi su zamenili uloge, Hrvatska je bila ta koja je dominirala, Crna Gora je disala na škrge i kako je meč išao kraju Ivović i Janović su ostajali bez snage a Hrvati su igrali fantastično u odbrani.

Treći period su dobili rezultatom 4:2, a poslednji 3:1 što dovoljno pokazuje koliku su širinu Hrvati imali. I Crnogorci su imali svoje šanse u poslednjih 3 minuta ali umor je učinio svoje i više nisu imali snage.

U četvrtak će se u polufinalnoj utakmici sastati Srbija i Hrvatska u borbi za finale, biće to pravi derbi.

Megu pojačao talentovani Nemac

Delfini prejaki za Mađare!

Izašla lista i za igrača sezone - Mbape, Ronaldo, Mesi, Modrić ili neko drugi?

Zvezda reagovala, UEFA odobrila - meč će početi minutom ćutanja za nastradale u Grčkoj