Vaterpolisti Crne Gore remizirali su sa Kanadom (8:8) na otvaranju Svetskog prvenstva u Budimpešti

Kanađani šokirali 'Ajkule'! Crna Gora ispustila velikih +4, pa remizirala!

> 15:56

Vaterpolisti Crne Gore remizirali su sa Kanadom (8:8) na otvaranju Svetskog prvenstva u Budimpešti. Igrači Crne Gore uspeli su da ispuste lak 4 gola prednosti u poslednjih 6 i po minuta igre. Crnogorski vaterpolisti narednu utakmicu igraju u sredu od 21.30 protiv Brazila, koji je u prvom meču bio bolji od Kazahstana sa 6:2.

Crna Gora je od starta vodila, a šest minuta i 38 sekundi pre kraja meča došla i na plus četiri kada je Darko Brguljan iskoristio asistenciju Draška Brguljana i doneo vođstvo od 8:4.

Izgledalo je da je trijumf siguran, ali onda je Crna Gora stala, napad je slabo izgledao, a odbrana je potpuno stala, pa su Kanađani, predvođeni fantastičnim Konstantin-Bikarijem, izvukli remi.

Još sporta:

Zvezda našla novog golmana u Crnoj Gori! Tražen je, a branio je sjajno protiv Partizana!

BOMBA PRELAZNOG ROKA! Taman smo mislili da je Milan stao, ali 'rosoneri' dovode zvezdu Reala!

Nova ATP lista nakon Vimbldona! Novak drastično smanjio zaostatak za Marejem!

Srpska NBA specijlanost! Dodavanje bez gledanja, ovaj put u režiji Zagorca! (VIDEO)