Srbija potopila Francusku, sa Hrvatima za finale

> 21:40

Vaterpolisti Srbije savladali su Francusku u drugoj utakmici Evropa kupa ubedljivim rezultatom 13:2. Izabranici Dejana Savića su već u prvih osam minuta rešili pitanje pobednika jer su uvodnu četvrtinu dobili sa 4:1, a potom samo povećavali rezultat.

Nadal se vratio na teren posle povrede i to na kakav način!

Najbolji u našem timu bio je Gavril Subotić sa tri postignuta pogotka, po dva su dodali Filip Filipović, Nikola Jakšić i Miloš Ćuk, dok su se po jednom u strelce upisivali Dušan Mandić, Radomir Drašović, Duško Pijetlović i Đorđe Lazić. Iako su u hrvatskom gradu ostvarili dve ubedljive pobede, srpski vaterpolisti nisu na prvom mestu u grupi, pošto Hrvatska ima bolju gol razliku. Kockasti su tokom dana savladali Crnu Goru rezulatom 10:5, ali su prethodno demolirali Francuze sa 20:5.

Meč između Srbije i Hrvatske koja će odlučiti ko će u finale igra se sutra od 19 časova.

Da li je "Đavo" blizu Barselone?

Ovako bi Rise sačuvao Salaha! Izjava je genijalna

Zvanično: U Podgorici pomeranje zbog predsedničkih izbora, finale Aba lige počinje u ponedeljak

Džikić: Nemam komentar