Olga uzela trofej!

> 19:46

Olga Danilović je trijumfom protiv Laure Zigmund u finalu fjučersa u Versmondu osvojila ITF turnir.

Anadolu Efes sprema "bombu"

Olga je do titule došla nakon preokreta posle dva časa i osam minuta igre. Konačni rezultat je bio 2:1 po setovim 5:7, 6:1, 6:3.

Posle mnogo oscilacija u prvom setu, u kojem je 'prokockala' prednost od 5:3, Danilovićeva i zaigrala znatno bolje u nastavku duela i preokretom uspela da osvoji titulu koja će joj doneti najbolji plasman u karijeri.

Olga je na putu do trofeja savladala još i Hogenkamp, Peri, Dajhman i Shufs, a jedini set na celom takmičenju izgubila je upravo u finalu. Sedamanestogodišnja srpska teniserka će od ponedeljka zabeležiti najbolji plasman u karijeri i naći će se među najboljih 200 teniserki sveta.

Turnir u Versmondu igrao se za nagradni fond od 60.000 dolara.

Tri gola, penal, autogol - sve smo to videli u prvom poluvremenu!