Meč prvog reketa sveta prekinut je zbog padavina i biće nastavljen sutra

ĐOKOVIĆA SPASILA KIŠA: Srpski teniser na pragu poraza od 28. nosioca na Vimbldonu!

> 21:47

Novak Đoković gubi sa 2-0 (7:6, 6:1) u setovima protiv Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona, njihov meč prekinut je zbog kiše i biće nastavljen sutra.

Duel na terenu broj 1 kasnio je zbog padavina, ali i dugog meča koje su odigrale Venus Vilijams i Darija Kasatkina.

Đoković nije imao rešenja za odličnu igru Sema Kverija, prvi set završen je tek posle taj brejka. Amerikanac bio je nezaustavljiv u nastavku, prepustio je srpskom teniseru samo jedan gem i stekao veliku prednost.

Odmah po završetku drugog seta počela je kiša, meč je prekinut, na sreću po Novaka Đokovića, koji će imati priliku da se konsoliduje i pokuša da napravi veliki preokret.

Još sporta:

NAJLEPŠI GOL NA EURU: Ovako izgleda kada Naingolan raspali sa 30 metara! (VIDEO)

LOŠ DAN ZA SRSKE ODBOJKAŠE: Pao prvi poraz u Svetskoj ligi!

GRCI SVIM SNAGAMA NAPADAJU VIZU ZA RIO: Ova dvanaestorka izlazi na teren u Beogradu!

DA LI ĆE NJU MOĆI DA ODBIJE?! Ovako najbolja guza Brazila moli Mesija da ostane u reprezentaciji! (FOTO)