Đoković se revanširao Italijanu

> 12:04

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u četvrtfinala Mastersa u Šangaju, pošto je u dva seta (6:4, 6:0) pobedio Marka Čekinata.

Rajsovih 33 pokvario Krus sa zvukom sirene (VIDEO)

Treći teniser sveta revanširao se Italijanu za poraz na Rolan Garosu ove sezone. Srpski teniser nervozno je otvorio meč, nije uspeo da iskoristi prvih šest brejk lopti, ali kada je sedmu pretvorio u svoj poen sve je krenulo na njegovu vodenicu.

Đoković je od trenutka kada je poveo sa 4:3 u prvom setu potpuno preuzeo kontrolu i dominirao do kraja susreta. Prvi set bio je gotov posle 46 minuta igre, a rezultat na semaforu bio je 6:4.

Tokom drugog perioda igre postojao je samo jedan teniser i Novak niti u jednom trenutku nije dozvolio Italijanu da pripreti.

Đoković će u borbi za polufinale igrati protiv Kevina Andersona, koji je savladao Stefanosa Cicipasa.