Najbolji junior Srbije slavio nakon što mu je protivnik u finalu predao meč

KECMANOVIĆ UBEDLJIVO DO TITULE: Srpski teniser osvojio jedan od najjačih turnira na svetu!

> 17:15

Najbolji teniski junior Srbije Miomir Kecmanović podigao je pobednički pehar na jednom od najjačih juniorskih turnira na svetu, G1 kategorije u Merilendu.

Kecmanović je na ovom takmičenju bio postavljen za drugog nosioca i opravdao naziv jednog od glavnih favotira za titulu. Do finala naš mladi as nije izgubio ni set, u polufinalu je savladao trećeg nosioca Egipćanina Jusufa Hosama sa 2:0 (6:1, 6:2).

Finalni meč Kecmanović je trebalo da odigra sa Amerikancem, 16. nosiocem Oliverom Krafordom koji je zbog povrede predao meč.

Kecmanoviću je trofej osvojen u Merilendu, posle Oranž Boula, druga najveća juniorska titula u karijeri, a došla je pred početak juniorskog Ju Es opena.

Još sporta:

NEVEROVATNA FUDBALSKA AKROBACIJA: Da nije bilo ofsajda, bio bi to ubedljivo najbolji gol godine! (VIDEO)

INFANTINO ŽELI PROMENE: Najbolji fudbaleri sveta ubuduće i na OI?!

GOTOVO: Najbolji se zvanično oprostio od Zvezde!