Duel "fenjeraša" pripao Tunisu!

> 22:04

Tunis je pobedio Panamu sa 2:1. Golove za Tunis psotiglu su Ben Jusuf u 51. i Vabir Kaziri u 66. minutu, a za Panamu strelac je bio Hose Rodrigez u 33. minutu.

Minijatura Januzaja pokvarila fudbalsku uspavanku

33' GOL! Hose Rodrigez uspeva da savlada golmana Tunisa posle šuta iz daljine! Zakačila je lopta Merijaka i promenila pravac!

41' Dobra prilika za Tunis preko Kazrija, ali promašio je ceo gol

Poluvreme Panama - Tunis 1:0

51' GOL! Ben Jusef postiže pogodak za Tunis! Odlična, školska akcija Tunisa. Škiri je preciznim pasom pronašao Kazrija, koji ju je prosledio brzo do Ben Jusefa, koji je lako sa nekih 5-6 metara pogodio mrežu.

66' GOL! Vabi Kazri matira golmana Paname za potpuni preokret. Brza akcija Tunisa, u tri poteza, slično kao i kod prvog gola. Lopta dolazi do Kazrija koji je smešta u mrežu.

71' Šansa za Panamu, ponovo strelac prvog gola Rodrigez. Njegov šut iz daljine, ali pravo u golmana.

KRAJ Panama - Tunis 1:2.