ENGLESKA - TUNIS 1:1 (POLUVREME)

> 20:52

U Volgogradu se sastaju Engleska i Tunis

Čelzi menja trenera. Opet

U 11. minutu Engleska je povela sa 1:0. Kejn je nakon odlične parade golmana Tunisa uspeo da prihvati odbitak i sa nekoliko metara postigne prvi gol na utakmici.

Igrao se 33. minut kada je Kajl Volker napravio veliku glupost. Totalno nepotrebno je rukom udario protivničkog igrača u svom šesnaestercu i sudija je bez iole razmišljanja pokazao na belu tačku, a penal je u gol pretvorio Ferjani Sasi. Pikford je bio na lopti, čak ju je malo i zakačio, ali to je bio nedovoljno da se zaustavi odličan šut Sasija.

U nastavku poluvremena Engleska je napravila pravu opsadu gola Tunisa. Ređale su se šasne. Kejn, Stouns i Lingard su imali odlične prilike da omoguće svojoj reprezentaciji da na odmor ode sa golom prednosti, ali do toga nije došlo.