PL - Sudija "pogurao" Liverpul

> 11:01

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u Londonu Kristal Palas sa 2:0 u poslednjoj utakmici drugog kola engleske Premijer lige.

Prodaš Ronalda o dobiješ "prazan" stadion

"Crveni" su do prednosti stigli u 44. minutu pogotkom Džejmsa Milnera iz jedanaesterca, koji je prethodno skrivio Mamadu Sako faulom nad Mohamedom Salahom.

Kristal Palas je u uvodnim minutima utakmice umalo stigao do vodjstva, ali je Andros Tauzend pogodio prečku udarcem sa oko 20 metara.

Drugo poluvreme donelo je dosta neizvesnosti, da bi na kraju Sadio Mane, posle kontranapada u 93. minutu, postavio konačan rezultat.

"Orlovi" su prethodno u 75. minutu ostali s desetoricom igrača na terenu, pošto je Eron Van-Bisaka kao poslednji igrač odbrane srušio Salaha i dobio direktan crveni karton.

Liverpul je na deobi prvog mesta sa Mančester sitijem, pošto oba tima imaju po šest bodova, dok je Kristal Palas 10. sa tri.

Zvezda ide u napad na Salcburg - Kafu u postavi?

Šta je potrebno da Nole ponovo bude prvi?