LŠ: Ronaldo probio led, Šćešnji kiksnuo dva puta

> 23:49

Derbi kola u Ligi šampiona je doneo preokret.

Tomićeva vojska izgubila po drugi put

Junajted je u derbiju kola stigao do trijumfa iako su do 86. minuta gubili od Juventusa sa 1:0. Konačan rezultat je 2:1. Portugalac je u 65. minutu postigao divan pogodak i prekinuo post dug 20 udaraca i više od 450 minuta.

Ronaldo je pobegao Lindelofu, Bonući mu je uputio sjajnu loptu a on je iz prve fantastično reagovao i postigao vodeći pogodak.

Napadao je Juve i pre samog pogotka - Sami Kedira, Paulo Dibala, Huan Kvadrado i Miralep Pjanić su promašivali stopostotne šanse. Bio je tim iz Torina bolji rival.

Sa druge strane, Mančester je bio bezopasan sve do momenta kada je Mata sve podigao na noge. Sjajnim udarcem iz slobodnog udarca je savladao Šćešnjeg, koji je malo nespretno reagovao. Već u sledećem napadu veliki preokret kompletirao je nekadašnji član Juventusa Pol Pogba koji se najbolje snašao u gužvi u petercu domaćeg tima.

Sa ova tri boda engleski velikan je izbegao velike probleme jer sada ima sedam, dva manje od Juventusa, a dva više od Valensije, dok je Jang Bojs poslednjeplasirani sa samo jednim.