No Ronaldo, No problem!

> 21:11

Het trik Dibale u pobedi Juventusa nad Jang Bojsom od 3:0, Mančester siti preokrenuo protiv Hofenhajma, 2:1.

Đorović objavio konačan spisak za bitne mečeve

Argentinac je odigrao fantastičnu utakmicu u pobedi Juventusa nad ekipom iz Švajcarske. Osporavan je bio od dolaska Ronalda i početka sezone, nije mogao da postigne pogodak i nije mu baš išlo najbolje, ali i to se desilo i to se čekalo.

Nema Ronalda, Dibala kao po starom.

Podsetimo, nije bilo Kristijana Ronalda koji je odrađivao suspenziju zbog crvenog kartona, ali ga je Dibala zamenio na sjajan način – u osmom minutu je odlično reagovao na dugu loptu Leonarda Bonučija i sjajno savladao protivničkog golmana.

Sve je bilo rešeno u 33. minutu kada je duplirao vođstvo – Blez Matuidi je snažno šutirao sa 20 metara, odbitak je pao pravo na nogu omalenom napadaču koji ga šalje u mrežu.

Švajcarci nisu uspeli da pariraju, niti ugroze rivala. Konačan rezultat je postavljen u 69. minutu, kombinovali su Aleks Sandro, Miralem Pjanić i Kvadrado. Kolumbijac je dodao do Dibale koji je ponovo bio spretan.

Juventus ima šest bodova iz dve utakmice dok je Jang Bojs poslednji na tabeli.

U drugoj utakmici koji se igrao od 18:55, Mančester siti je savladao posle preokreta Hofenhajm sa 2:1.

Domaći su poveli u 45. sekundi preko Pelfodila. Nakon toga su "Građani" napali i izjednačili samo sedam minuta kasnije preko Aguera.

Napadao je Siti i do pobedonosnog gola su stigli u 87. minutu preko Davida Silve.

Kežman: Svi smo srećni zbog Sergejevog novog ugovora!

Čaušić: Agresivnom igrom možemo do pozitivnog rezultata!