LŠ - Firmino brži od sudije, Ćolovi tigrovi slavili u Kneževini

> 23:37

Liverpul je golom Firmina u poslednjim trenutcima utakmice savladao PSŽ sa 3:2. Atletiko je golovima Dijega Koste i Himeneza uspeo da preokrene protiv Monaka.

ZVANIČNO - Dangubić se vratio starom treneru!

Velika drama je viđena na Enfildu na kraju utakmice. Liverpul je već u 30. minutu postigao prvi gol na utakmici. Naime, Robertson je lepo centrirao a Staridž glavom doveo "Redse" u vođstvo. Nakon samo šest minuta Milner je iz penala udvostručio prednost Engleza.

Ali, uspeo je PSŽ da se vrati u pravom trenutku. Posle, naizgled običnog napada lopta je čudesno posle odbitka stigla do Tome Menijea koji je rutinski posprema u mrežu i smanuje prednosti Liverpula.

U poslednjim minutima regularnog dela Kilijan Mbape je postigao gol za 2:2 i taman kada smo svi pomislili da će se tim rezultatom završiti ova utakmica, na scenu je stupio Roberto Firmino.

Naime, Brazilac je u drugom minutu nadoknade postavio konačnih 3:2 za Liverpul.

Atletiko Madrid je sa 1:2 savladao Monako u gostima.

Domaćin je poveo već u 18. minutu a strelac je bio Grindsur. Delovalo je tada da je Atletiko gotov, ali tako nisu mislili Himenez i Dijego Kosta, koji su već do kraja poluvremena postigli po golove i tako svom timu omogućili da na odmor ode sa golom prednosti.

Ispostavilo se da je rezultat sa poluvremena bio i konačan rezultat cele utakmice.

U drugoj utakmici ove grupe sastali su se Klub Briž i Borusija Dortmund. Gost je teže nego što se očekivalo slavio u Belgiji golom Kristijana Pulišića u 85. minutu.

U grupi D, Galatasaraj je rutinski savladao Lokomotivu iz Moskve sa 3:0, dok su Šalke i Porto odigrali 1:1.