Real u finalu Lige šampiona nakon remija sa Bavarcima

> 09:30

Fudbaleri madridskog Reala plasirali su se u treće finale zaredom pošto su eliminisali Bajern ukupnim rezultatom 4:3

Povratak Karija za novu pobedu nad Pelikansima

Real Madrid - Bajern Minhen 2:2 (1:1). To je bilo dovoljno da nakon pobede "Kraljeva" od 2:1 u Minhenu, Ronaldo i ekipa postanu prvi poznati finalisti najelitnijeg fudbalskog tamičenja.

Bajern je već u 3. minutu poveo preko Kimiha, ali je francuski napadač Karim Benzema uzvratio u 11. kao i u prvim sekundama drugog poluvremena. Epitet junaka meča mogao bi da podeli sa golmanom Kejlorom Navasom koji je odolevao šutevima Alabe, Humelsa, Tolisa, Milera, Riberija...

Zule je uneo uzbuđenje u 63. minutu kada je rezultat iznosio 2:2, ali ispostaviće se da je Kostarikanac na golu Reala imao svoje veče i odveo svoj tim u 16. finale Lige šampiona. Da li će to biti 13. titula znaće se 26. maja. A protivnik će im biti pobednik duela Roma - Liverpul (2:5)