Tim Jirgena Klopa odigrao sjajnu utakmicu i demolirao Porto

Rapsodija Liverpula, „zmajevi“ su uništeni, četvrtfinale je tu

> 23:07

Fudbaleri Liverpula došli su nadomak plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su večeras u prvoj utakmici osmine finala u gostima pobedili Porto 5:0. Ekipa Jirgena Klopa je na stadionu „Dragao“ u potpunosti nadigrala domaćina koji je samo u par navrata pripretio golmanu Lorisu Kariusu.

RONALDO ISPISAO NOVU STRANICU ISTORIJE U LŠ

Liverpul je poveo u 25. minutu golom Sadia Manea na asistenciju Žoržinja Vajnalduma, da bi na 2:0 povisio Mohamed Salah samo četiri minuta kasnije. Gosti iz Engleske u drugom poluvremenu su rešili pitanje pobednika, a praktično i obezbedili plasman u četvrtfinale. Prvo je Mane u 53. povisio na 3:0, da bi Roberto Firmino u 70. doveo "crvene" do četiri gola prednosti. Konačan rezultat postavio je Mane u 85. minutu sjajnim udarcem sa oko 20 metara.

Revanš utakmica između Liverpula i Porta igraće se 6. marta u Engleskoj.

Đukić: "Neće biti lako, ali idemo na pobedu i prolaz"!

U tome ga niko neće sprečiti - Nejmar će samo iz ovog razloga preći u Real Madrid!

Stojković optimista pred revanš: "Sad imamo još veće šanse"!

Kad je najvažnije tripl-dabl - Jokić srušio jednu od najboljih ekipa u ligi! (VIDEO)