Odigrana tri meča 32. kola Serije A

Remi u Bergamu i Veroni, Kaljari i Đenova bez greške

> 23:01

Fudbaleri Atalante i Intera odigrali su večeras nerešeno 0:0 u utakmici 32. kola italijanske Serije A. Inter je peti na tabeli sa 60 bodova, dok je Atalanta na osmom mestu sa 11 bodova manje.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su danas na svom terenu Udineze 2:1, u utakmici 32. kola italijanskog prvenstva. Udineze je poveo u 10. minutu golom Kevina Lazanje, a izjednačio je Leonardo Pavoleti u 21. minutu. Pobedu domaćima doneo je Luka Cepiteli golom u 84. minutu.

Kaljari je prekinuo niz od tri poraza i 14. je na tabeli sa 32 boda. Udineze je pretrpeo 19. poraz u prvenstvu i zauzima 13. mesto sa 33 boda.

Fudbaleri Đenove pobedili su večeras Krotone 1:0, u utakmici 32. kola Superlige Srbije. Jedini gol postigao je Danijel Besa u 28. minutu. Đenova je vezala četiri utakmice bez poraza i zauzima 11. mesto na tabeli sa 38 bodova. Krotone je pretrpeo 19. poraz u ligi i nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu na tabeli sa 27 bodova.

Fudbaleri Kjeva i Torina odigrali su nerešeno 0:0. Kjevo je tri poslednje utakmice bez pobede, zauzima 16. mesto na tabeli sa 30 bodova i ima tri više od Krotonea koji je prvi ispod crte, u zoni ispadanja. Torino je poslednje četiri utakmice bez poraza i 10. je na tabeli sa 46 bodova.

Predsednik Budućnosti: Ne nasedajte na prevaru „sportskog radnika“ N.Č.

Sevilja gubila 2:0, promašila penal, ali na kraju ona žali za tri boda