Junajted podsetio na stare dane, Liga šampiona sada dalja!

> 23:13

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Mančester junajted rezultatom 2:1 u 33. kolu Premijer lige.

Kratko je trajalo - Čempionšip se vraća na Krejven Kotidž

Vulvsi su ostvarili veoma bitnu pobedu u borbi za Ligu Evrope, a Junajted udaljili od četvrtog mesta, koje je poslednje koje vodi u Ligu šampiona.

Ovo je ujedno Vulvsima bila druga pobeda ove sezone nad Junajtedom, nakon jedne u Kupu i remija u Ligi na Old Trafordu.

Gosti iz Mančestera su poveli u 13. minutu kada je Mektominej sjajnim šutem matirao Ruija Patrisija, ali je ekipa sa Molinea uspela da dođe do izjednačenja desetak minuta kasnije, preko Žote, koji je iskoristio fantastičnu asistenciju Raula Himeneza.

Veoma tvrd fudbal viđen je u nastavku meča, a to je koštalo beka Junajteda. Ešli Jang je zaradio drugi žuti karton i imao je tu "privilegiju" da mu sudija Majk Din dodeli 100. crveni karton u svojoj arbitarskoj karijeri.

Gol odluke pao je u završnici. Lopta je u 77. minutu došla do Himeneza, koji ju je spretno poslao pored Davida de Hee, a istu je u gol pogurao štoper "crvenih đavola" Kris Smoling za konačnih 2:1.

Nemanja Matić čekao je priliku sa klupe Ole Gunara Solksjera, ali je nije dobio.

Ovo je bio prvi poraz Junajteda posle 78 utakmica u Premijer ligi na kojima su poveli.

Sergej najvredniji Srbin, Jović drugi, Milenković treći!

Zaboravili ste na njega? Musa Ndžai ponovo trenira!

Partizan svojoj legendi poželeo brz oporavak: "Dule srećno!"

Porodica Bol ponovo u žiži: "Lamelo ide u Kinu ili Australiju"