> 23:47

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostovanju Lacio sa 2:1 u 21. kolu Serije A.

Šta dobija od Arnautovića u nastavku sezone?

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić odigrao je dobar meč za "nebesko plave", međutim "stara dama" ja na kraju odnela sva tri boda.

Milinković-Savić je delovao stabilno na sredini terena, u 38. minutu lucidno je proigrao Parola koji je dobro šutirao, ali je Ščešni sjajno reagovao i sprečio Lacio da povede.

Posle prvog poluvremena nije bilo golova, ali je zato u drugom "prštalo na sve strane". Rekli bismo Lacio je zasluženo došao do prednosti, iako su do pogotka došli autogolom Emrea Džana u 59. minutu. Lacio je nastavio sa napadima, Imobile i Alberto su propustili sjajne šanse, ali kako ih nisu iskoristili usledila je kazna.

Žoao Kanselo je u 74. minutu izjednačio na 1:1, dok je Kristijano Ronaldo u 88. iskoristio poklon Senada Lulića, koji je skrivio penal i Portugalac je realizovao jedaneasterac.

Poslednju nadu za Lacio izborio je Milinković-Savić koji je u 94. minutu fauliran na ivici kaznenog prostora. Sergej je preuzeo odgovornost, ali je očajno šutirao i lopta je završila preko prečke.

Juventus nije izgledao ništa bolje od Lacija na terenu, međutim uspeli su da izvuku sva tri boda i da pobegnu Napoliju na čak jedanaest bodova. "Nebesko plavi" ostali su na osmom mestu sa 32 boda.

Petostruki olimpijski prvak boluje od raka testisa: "Život je trka na 100m"