Solskjerov Mančester bez greške - 7/7

> 19:14

Ole Gunar Solskjer je preporodio Mančester junajted i to više ne mora da se ponavlja.

Srbin prelazi u Dinamo iz Zagreba!

Đavoli su upisali sedmi uzastopni trijumf od dolaska Norvežanina a ovoga puta, Mančester je na "Old Trafordu" bio bolji od Brajtona sa 2:1 (2:0).

Rašford je na početku imao tri sjajne šanse ali nije uspeo da postigne pogodak. Međutim, u 25. minutu, Bong je skrivio jedanaesterac a odgovornost je preuzeo Pogba i pogodio.

Marsijal je u 35. minutu imao sjajnu šansu, međutim Baton je sjajno reagovao ali sedam minuta kasnije ništa nije mogao. Rašford je sjajno prošao po desnoj strani i poslao loptu u dalji ugao za 2:0.

Tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U nastavku, pripretili su Lingarda i Marsijal ali je u 72. Paskal Gros postigao utešni gol za Brajton. U finišu prilika za Dafija da poravna, ali je bio izblokiran, da bi Pogba u 90. minutu jako dobro šutirao, ali je za malo bio neprecizan.

Junajted je ostvario sedmu pobedu u nizu, a ujedno i sedmu od kako je tim preuzeo Ole Gunar Solskjer.

Spektakl na "Molinks" stadionu - Sedam golova, het-trik Žote i pogodak u 93. minutu!

Jović nastavlja da rešeta u Nemačkoj! (VIDEO)