Ranijeri: "Podržavam Aleksandra, on je zadužen za penale u našem timu"

> 14:55

Trener Fulama Klaudio Ranijeri rekao je da bi fudbaler Aleksandar Mitrović trebalo da izvede naredni penal, uprkos tome što je bio neprecizan protiv Oldama.

Okupili se crno-beli!

Fulam je u nedelju uveče ispao iz FA kupa, pošto je u trećem kolu izgubio od četvrtoligaša Oldama sa 2:1. Mitrović je pri rezultatu 1:1 ušao na teren u 84. minutu i nekoliko trenutaka kasnije promašio penal, a gosti su posle samo četiri minuta postigli pobedonosni pogodak.

"Želeo sam da Aleksandar izvede penal. On ih izvodi u našem timu, ali nije imao sreće. Definitivno ga podržavam da izvede naredni penal. Nemam problema sa tim, a nema ni Aleksandar", rekao je Ranijeri, preneli su britanski mediji.

Italijanski trener je sinoć pružio priliku igračima sa manjom minutažom.

"Dao sam im šansu, ali je oni nisu iskoristili. Nisam video strast ni želju. Jedino što sam video je strast i želja igrača Oldama", naveo je on.

Fulam se bori za opstanak, posle 21 kola u Premijer ligi zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 14 bodova i ima četiri manje od Kardifa, koji je prvi izvan zone ispadanja.

Kakav Jokić, strašan Jokić - 20. tripl-dabl i koš za pobedu!

Bobi i Teo daleko od klupe, Durent u pobedi Golden stejta stigao do 20.000 poena!

Viktor prošao bez većih problema, Dejana se borila pa izgubila!