Četvoroligaš izbacio Marsej, Radonjiću tek 10 minuta!

> 16:30

Fudbaleri Marseja su u četvrtfinalu Kupa izgubili od četvoroligaša.

Lauda u bolnici!

Marsej je na "Velodromu" doživeo veliki šamar od ekipe Andrezje koja je slavila rezultatom 2:0.

Tim koji trenutno zauzima četvrtu poziciju na tabeli četvrte lige iskoristio je velike greške golmana Stiva Mandande i pogocima u prvom, odnosno drugom poluvremenu, stigao do jednog od najvećih uspeha u istoriji kluba.

U 17. minutu je čuvar mreže domaćih napravio veliki kiks, posle kornera nije dohvatio loptu koju je u pražnu mrežu poslao Ngvabije. Izabranici Rudija Garsije napadali su uzaludno, ali je u finišu posle odlične kontre i nove komične reakcije Mandande Mila postavio konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić ponovo nije bio u planu trenera, bez obzira što je protivnik ovakvog renomena, pa je dobio samo poslednjih desetak minuta.

Majk Džejms se malo "družio" sa policijom na ulicama Milana

Gde je i šta radi...Jelena Dokić: "Htela sam da se ubijem ali me je dečko spasio"

Pliškova i Gerges se dobro zagrejale pred Australijen Open!

Galinari: "U Evropi visoki igrači vode loptu, pogledajte Jokića"