Solskjer stopostotni - 5/5

> 17:33

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se u četvrto kola FA kupa Engleske.

Kad imaš najbolju "sekretaricu": Novinaru zazvonio telefon na presu, kapiten Australije se javio (VIDEO)

"Crveni đavoli" su na Old Trafordu bili bolji od ekipe Redinga (2:0), a strelci su bili Huan Mata i Romelu Lukaku.

Bila je to i peta pobeda za Olea Gunara Solskjera od kako je preuzeo funkciju privremenog menadžera Mančester junajteda, po čemu je sada jedini u istoriji kluba koji ima svih pet pobeda u prvih pet mečeva.

Junajted je nastupio u dosta izmenjenoj postavi u odnosu na onu koja je pre nekoliko dana savladala u Premijer ligi ekipu Njukasla. Međutim, i takvi su bili prejaki za Reding koji se nalazi na 23. mestu u Čempionšipu.

Bila je to otvorena utakmica u kojoj su i gosti imali veliki broj prilika, ali rezervista na golu Junajteda, Serhio Romero imao je svoj dan, pa je sačuvao mrežu.

Junajted je poveo u 22. minutu i to iz jedanaesterca. Nad Huanom Matom je načinjen prekršaj, konsultovan je VAR, a španski fudbaler je bio i egzekutor, sigurnim udarcem doneo je prednost domaćinu.

U četvrtom minutu nadoknade prvog dela, Romelu Lukaku je izbegao ofsajda zamku, zaobišao i golmana i potom iskosa sa leve strane satresao mrežu Redinga za konačnih 2:0.

Đorđević: "Neko će pobediti Amerikance, zašto to ne bi bila Srbija?"

Švajcarci ponovo najbolji - par Benčić-Federer nezaustavljiv!

U Madridu šok - Urugvajac napušta klub na kraju sezone!