SMS pogodio mrežu posle 3 meseca (VIDEO)

> 15:44

Lacio je na svom terenu bio ubedljiv protiv Kaljarija sa 3:1, Sergej Milinković-Savić je postigao gol posle tačno tri meseca.

Srbija želi Evropsko i Svetsko prvenstvo?

Lacio je konačno pobedio, posle serije od sedam uzastopnih mečeva bez trijumfa u svim takmičenjima.

Tim Simonea Inzagija pobedom je, barem za sada, došao do pozicije koja ih vodi u Ligu šampiona.

Strelac za domaće bio je Sergej Milinković-Savić, koji je postigao svoj drugi gol u sezoni, a prvi još od 23. septembra ove godine. On je bio strelac u 12. minutu i svojim golom "načeo" Kaljari.

Kragno je odbranio dobar pokušaj Hoakina Koree, a na odbijenu loptu natrčao je upravo SMS i imao lak zadatak. Gol srpskog reprezentativca, kao i emotivnu reakciju posle pogotka, pogledajte u priloženom videu.

Posle Sergejevog prvog gola posle tri meseca, na 2:0 je povisio Frančesko Aćerbi u 23. minutu, a potvrdu pobede Rimljana i rezultat od 3:0 postavio je Senad Lulić u 67. minutu.

U sudijskoj nadoknadi Kaljari je uspeo da dođe do počasnog gola, preko Žoaa Pedra, koji je bio precizan sa bele tačke.