Serija A: Ludilo u Kaljariju, još jedna bomba Kolarova!

> 23:23

Fudbaleri Rome odigrali su 2:2 na gostovanju protiv Kaljarija u 15. kolu Serije A.

Zagrejala se Zvezda pred PSŽ!

Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov postigao je gol u 41. minutut i to iz slobodnog udarca. Udaljenost od gola bila je prilična, međutim lopta je zakačila nekoga u živom zidu, promenila pravac i prevarila golmana Kranja.

Pre toga "Vučica" je u 14. minutu povela preko Brajana Kristantea. Sa rezultatom 0:2 otišlo se na pauzu. Gol Kolarova pogledajte OVDE.

U nastavku meča Kaljari je preko Jonite u 85. minutu uspeo da smanji na 2:1. Tu nije bio kraj uzbuđenjima, pošto smo do kraja meča videli dva crvena kartona u domaćem sastavu i izjednačenje.

Farago je isključen u 93. minutu, Darijo Srna minut kasnije, a Marko Sau je u 95. iskoristio sjajno dodavanje i plasiranim udarcem doneo veliku radost navijačima na Sardiniji. Njegov gol možete pogledati OVDE.

U narednom kolu Roma čeka Đenou, dok će Kaljari ugostiti Napoli.

Ludo pravilo u Engleskoj - Ako gubiš sa više razlike, dobiješ igrača više!