Loš fudbal, malo šuteva - Barsa i Atletiko podelili bodove

> 23:19

Atletiko Madrid i Barselona su podelili bodove u 13. kolu La Lige - 1:1.

Furiozni Novobeograđani razneli Banjaluku

Meč koji je trebao da bude derbi prepun šansi nije opravdao očekivanja pošto je na Vanda Metropolitanu viđen i više nego loš fudbal. Barselona je na kraju uspela da izvuče bod i to pogotkom u devedesetom minutu. Strelac izjednačujućeg pogotka bio je Usmana Dembele.

Atletiko je u 77. poveo preko Dijega Koste, a asistirao mu je Antoan Girzman. Prvo poluvreme bilo je veoma loše, viđena su samo dva šuta na obe strane i gledali smo pravu uspevanku u Madridu.

Drugo je bilo nešto bolje, pala su dva gola, međutim daleko je ovo bilo od derbija koji su svi očekivali. Barsa je ostala prva sa 25 bodova, dok je Atletiko drugoplasiran sa jednim manje.

Ranije u toku dana Valensija je pred domaćom publikom pobedila Rajo Valjekano sa 3:0, dok su Ueska i Levente podelili bodove (2:2).