Liverpul minuse iz Beograda ispravio protiv Jokanovog Fulama

> 15:03

Fudbaleri Li

verpula su se nakon neuspeha u Beogradu brzo sabrali i savladali Fulam sa 2:0 u prvoj nedeljnoj utakmici 12 .kola engleske Premijer lige.

Kuman spreman za dvoboj sa prvacima sveta

Redsi su poveli golom Salaha u 41. minutu, posle brze kontre nakon što je Aleksandru Mitroviću poništen gol zbog sumnjivog ofsajda. Tačku na i, Liverpul je stavio u osmom minutu drugog poluvremena, kada je precizan bio Đerdan Šaćiri.

Fulam je opet igrao solidno, tim Slaviše Jokanovića se dobro nosio sa favorizovanim domaćinom, ali je londonski tim opet sam sebe "pokopao". Liverpul je devetom pobedom u prvenstvu preuzeo prvo mesto na tabeli Premijer lige, bar na nekoliko sati do mančesterskog derbija između Sitija i Junajteda.

Sa druge strane, tim sa Krejven Kotidža se ne nalazi u baš zavidnoj situaciji. Upisali su deveti poraz, sedmi u nizu i zakucani su za samo dno tabele sa svega pet bodova.

Pitanje je da li će i posle ovog poraza Jokanović zadržati mesto trenera tima sa Krejven kotidža, a uoči duela sa konkurentom u borbi za opstanak Sautemptonom, koji će biti ključan za nastavak sezone ove ekipe.

Liverpul u sledećem kolu gostuje sedmoplasiranom Vorfordu, koji je osvojio samo jedan bod u poslednja dva kola.