Bundesliga: Borusija koristi kikseve Bajerna

> 17:37

Bajern ispustio pobedu, Borusija slavila na gostovanju.

Šalke se nakon katastrofalnog starta donekle vratio u život. Oni su danas na svom terenu uspeli da savladaju Hanover sa 2:1. U prvom poluvremenu nismo videli golove, da bi u drugom Bentaleb doveo domaće u prednost, Vejdant je izjednačio, a prednost domaćima donosi Embolo u 71. minutu meča. Ut postavlja konačnih 3:1 u 85. minutu.

Matija Nastasić je danas odigrao čitav meč.

Šampion Bajern je ispustio pobedu protiv Frajburga danas.

Domaći su danas golom Serža Gnabrija poveli protiv Frajburga sa 1:0, a rezultat je mogao da bude i ubedljiviji da su domaći uspeli da iskoriste svoje prilike.

Levandovski, Roben, Gnabri, sva trojica su imala šanse pre gola, pa su navijači strepeli sve do kraja utakmice.

Sa razlogom, Frajburg stiže do izjednačenja golom Holera u 89. minutu iz prvog šuta u okvir gola.

Bajer Leverkuzen igra katastrofalno ove sezone. Oni su danas poraženi od učesnika Lige šampiona, Hofenhajma, bilo je 1:4 na Baj areni. Nelson je doveo goste u prednost, Belarabi je izjednačio u 30. minutu. Ipak, gosti postižu tri gola do kraja utakmice, učinili su to Žoelinton u 34. minutu, Grifo iz penala početkom drugog poluvremena i ponovo Žoelinton u 73. minutu meča.

Borusija iz Dortmunda se definitivno bori za titulu, danas su stigli do veoma bitne pobede protiv VOlfsburga sa 0:1, a jedini gol postigao je Marko Rojs u 27. minutu meča.

U utakmici Augsburga i Nirnberga pobednika nije bilo, domaći su vodili golom Finbogasona, izjednačio je Fuhs, a u 59. minutu domaći ponovo stižu do prednosti golom Šmida. Ipak, Nirnberg golom Mula stižu do izjednačenja.