Barsa posrće, ponovo samo bod!

> 19:08

Agonija Barselone se nastavlja, tri meča bez pobede za redom. ,

Olga nakon osvajanja titule: Iza mene je teška nedelja, skupila sam snagu da završim posao!

Ernesto Valverde je rešio da u startnu postavu za duel sa nezgodnim Baskijcima ne uvrsti Lionela Mesija, to ga je umalo koštalo sva tri boda, na kraju su ipak Katalonci uspeli da se izvuku, 1:1 (0:1) na stadionu Barselone.

U sedmom minutu je Suarez dobro tukao iz slobodnjaka, ali je lopta nakon njegovog udarca otišla tik pored gola gostiju. Samo pet minuta kasnije, velika šansa na drugoj strani, Injaki Vilijams je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta prohujala pored leve stative.

Igrao se 26. minut, kada je Suarez opet pripretio gostima, ali je ovoga puta golman Simon uspeo da ukroti njegov udarac. A onda, 41. minut, Susaeta centrira i pronalazi De Markosa, koji matira Ter Štegena za 0:1 u korist Bilbaa.

Mogla je Barsa ekspresno da poravna, ali je udarac Kutinja u 44. minutu golman gostiju Simon uspeo da ukroti. U nastavku, velika šansa za Barselonu u 63. minutu, Kutinjo je tukao, ali je pogodio prečku.

Nekih 15ak minuta kasnije, velika šansa za rezervistu Mesija, šutirao je iz dobre pozicije u kaznenom prostoru rivala, ali je pogodio stativu. I onda, u 84. minutu, Mesi ubacuje loptu pred gola gostiju, a Munir El Hadadi uspeva da je gurne iza leđa Simona za 1:1.

Četiri minuta kasnije, Barsa dolazi do novog pogotka, ali ga je Suarez postigao iz očiglednog ofsajda, te promene rezultata nije bilo. U 90. minutu, nova velika šansa za Katalonce, Rakitić prihvata loptu u kaznenom prostoru rivala, ali šutira preko gola Bilbaa.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultata, Barsa i treći meč zaredom nije uspela da trijumfuje, nakon remija sa Đironom i poraza od Leganesa, sada su remizirali sa Bilbaom.

Izvor: Sportske.net

Premijer liga: Everton ubedljiv protiv Jokana, Arsenal u seriji!

Kolarov ušao u istoriju "Derbi dela kapitale"

Hejvord na parketu posle skoro godinu dana!